Kawiarnia SMOCZA JAMA

Kawiarnia Smocza Jama powstała w grudniu 2006 roku. Lokal mieści się przy ul. Skierniewickiej 21/8D na warszawskiej Woli.

Jest to lokal o sprej przestrzeni co dodaje wrażenia lekkości i rozluźnienia. W swobodzie można delektować się gorącymi napojami, ciastami domowej roboty świeżo tłoczonymi sokami. W tym samym lokalu prowadzony jest również sklep z nietypowymi upominkami. Na życzenie można zamówić kosz delikatesowy oraz inne kompozycje.

smoczajama
Kawiarnia SMOCZA JAMA, Skierniewicka 21/8d, Warszawa

Lokal będzie nie lada atrakcją dla osób niepalących, ponieważ panuje w nim całkowity zakaz palenia. Pozwala to na spędzenie czasu wśród zapachu mielonej kawy lub domowego ciasta.

Wiele atutów lokalu jest nie do opisania, dlatego serdecznie zapraszamy, gwarantując najwyższą jakość produktów oraz obslugi.

Przestronność lokalu pozwala na organizowanie w nim imprez okolicznościowych. Doświadczenie obsługi oraz doswiadczenie pozwoli zapomnieć Państwu o wszystkich kłopotach związanych z organizacją imprez. Za niewielkie pieniądze nawet osoby organizujące przyjęcie poczują się jak goście.

Posiadamy szeroki wybór bombonier, herbat, kawy, bakalii, słodyczy na życzenie pakowanych i dostosowywanych w formie do charakteru drobnego upominku. Asortyment oprócz zastosowania jako prezent, pozwala koneserom słodkości, bądź kawowo-herbacianych używek, poznać wiele smaków rzadko spotykanych w polskich realiach.

W sklepie występują także różne rodzaje świec, filiżanek, drobiazgów, z których bez problemu można wybrać upominek dla ważnej dla Państwa osoby.

Wiemy jak istotną rolę pełni niebanalny wygląd i opakowanie toteż z równie wielką uwagą podchodzimy do zawartości jak i formy tworzonego prezentu. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą, abyśmy mogli Państwa przekonać jak wielka różnica jest pomiędzy koszem pełnym smakowitości, a kopertą z banknotem.

Z przyjemnością podejmiemy współpracę z firmami doceniającymi swoich pracowników, bądź kontrahentów. Przy większych zamówieniach zarówno zawartość jak i cena podlega negocjacji.

MENU (KAWY):

Espresso
Klasyczne espresso – niewielka mocna, czarna, włoska kawa

Espresso macchiato
Espresso z mleczną pianką na wierzchu

Espresso doppio
podwójne espresso

Cappuccino
espresso z gorącym mlekiem i obfitą mleczną pianą

Americana
duża kawa na bazie wzmocnionego espresso ( podawana z mlekiem lub bez)

Cafe latte
delikatna kawa z gorącym i spienionym mlekiem