Kawiarnia COFFEEHEAVEN w Warszawie

Kawiarnia Coffeeheaven w Warszawie to nowoczesny i oryginalny koncept, to marka z fantazją, uważnie słuchająca swoich klientów.

Coffeeheaven to sprawdzony sposób na spędzanie wolnego czasu. To przystań dla miłośników kawy i miejsce codziennych spotkań ze znajomymi. To radość życia – rozmowy, spotkania i aromat kawy. W komfortowych wnętrzach 56 kawiarni w Polsce, i 35 w Europie Środkowo-Wschodniej, oprócz wysokiej jakości produktów każdy klient odnajdzie niepowtarzalną atmosferę. Kawiarnia Coffeeheaven to marka tworzona z pasją przez zespół ludzi, których wiedza i oddanie gwarantują, że każda wizyta w kawiarni jest niezwykłym doświadczeniem.

Kawiarnia Coffeheaven

Kawiarnia Coffeheaven w Warszawie

Coffeeheaven sprzedaje to, na czym zna się najlepiej. Wszystkie produkty przygotowane są zgodnie z własnymi recepturami. coffeeheaven to wyjątkowy wybór kaw, zimnych napojów, kanapek, sałatek, ciast i ciasteczek, oraz szybka, przyjazna i uśmiechnięta obsługa. Imponujące menu kawowe przystosowano dla potrzeb najbardziej wymagającego konsumenta. Bariści coffeeheaven – specjaliści od parzenia kawy, wydobywają z każdego ziarenka ukryty czar i traktują to jako sztukę – sztukę, w której tylko nieliczni są mistrzami. Doskonałe espresso, delikatny smak Latte, słodycz Caramel Macchiato to tylko namiastka ich umiejętności.

Każda kawiarnia coffeeheaven harmonijnie wtapia się w charakter danego miejsca. Starannie wybrana lokalizacja sprawia, że wszystkie kawiarnie stanowią dla otoczenia dodatkową wartość, tworząc miejsce wyjątkowych spotkań. Kawiarnie coffeeheaven znajdują się w centrach handlowych, przy głównych ulicach, w kompleksach biurowych, hotelach i na lotniskach, będąc zawsze blisko klienta i odpowiadając na jego potrzeby.

Więcej informacji: coffeeheaven.eu