Kawiarnia COFFEE TRAVEL w Warszawie

Coffe travel to niezwykłe połączenie kawiarni i biura podruży. Czteropoziomowy lokal pozwala na zapoznanie się z szeroką ofertą biur podróży oraz turystyki. Wykwalifikowani konsultanci pomogą dokonać wyboru wśród ofert.

Jest to doskonała okazja do spożycia kawy lub herbaty pochodzących z różnych zakątków świata. W bogatej ofercie znajdzie się również coś na słodko oraz dania obiadowe. Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu przy muzyce, sprawdzenie smaku wodnej fajki, spotkanie biznesowe czy imprezę okolicznościową.

coffetravel
Kawiarnia COFFEE TRAVEL, Floriańska 6, Warszawa

Etniczno-orientalny, ciepły wystrój oraz oświetlenie, brak widocznych komputerów i typowego charakteru biurowego, jak również subtelna muzyka dźwięki natury, wytwarzają niepowtarzalny klimat tego miejsca. Przyjdź do Nas napij się herbaty z najdzikszych zakątków świata. poczuj aromat egzotycznych kaw wybierz wysokiej klasy wino ,posmakuj słodkości, ciesz się smakiem i opowiedz nam o swoich wymarzonych wakacjach W Coffee Travel istnieje możliwość oglądania rozgrywek Mistrzowskich – dysponujemy rzutnikiem dającym obraz w formacie 2×3 metry.

Proponujemy między innymi:
kawa
kawa latte
kawa cappuccino
kawa espresso
Koktajle owocowe
Banana late

Dania:
Naleśniki
przekąski
zupy
desery
zapiekanka
hot-dog
hamburger
kanapki.

Serdecznie zapraszamy.
Gwarantujemy miłą atmosferę i niezapomniane doznania kulinarne.